İş Ortaklarımız

Safety Barier Manager
SafetyBarrierManager, iş güvenliği açısından kritik tesis ve faaliyetlerin analiz edilmelerini ana hatları aşağıda belirtilen yollarla kolaylaştıran bir yazılım aracıdır.
Breeze
BREEZE Incident Analyst (BREEZE Olay Analisti) kimyasalların kazara açığa çıkması tehlikesi ve sonuç modelleme için kullanılan kapsamlı bir araçtır.
SRA
Risk analysis is broadly defined to include risk assessment, risk characterization, risk communication, risk management, and policy relating to risk.
Akare Bilişim
Her ortamda ve şartlarda bilgileri rahatça girmenizi ve bu bilgilere istediğiniz zaman ulaşmanızı sağlamaktadır.
Effects
EFFECTS, güvenlik analizinde size yardımcı olan sofistike ancak bir o kadarda kullanımı kolay bir yazılımdır. Kaza nedeniyle oluşan tehlikeli madde kaçaklarının etki ve sonuçlarını hesaplar.
Riskcurves
Tehlikeli maddelerin depolanması ve nakli, petrokimya tesisleri çevresindeki popülasyon ve yapılar için muhtelif riskler doğurur. RISKCURVEs bu riskerin şiddetini ölçer ve en yüksek risk aktivitesini belirler. Bu yüksek risklerin etkilerinin azaltılmasında ve mevzuat tarafından belirlenen kriterlere uyumlaştırmada kullanılabilir.
HAZOP Manager V7.0
Hazop Manager V7.0; sistematik ve ayrıntılı bir süreç olan HAZOP çalışmalarının düzenli ve kaliteli bir şekilde yürütülmesi sağlar. HAZOP ekibi disiplinli bir şekilde çalışarak zamandan tasarruf eder. Tüm kayıtlar yıllar boyunca bir veri tabanında saklanabilir. Böylelikle sürekli erişim ve değişikliğe olanak sağlar. Kullanımı kolaydır ve Excel, PDF gibi birçok formatta çıktı olanağı sunmaktadır. Kullanım bilgisine sitemizin videolar kısmından programın demo sunu inceleyerek ulaşabilirsiniz.
RELIASOFT

ReliaSoft 1992’de Pantelis Vassiliou tarafından ABD’nin Arizona eyaletinde bulunan Tucson’da kurulmuştur. ReliaSoft basitten karmaşık bir hale dönüşen, kapsamlı yazılım yelpazesi olan dünya çapında bir güvenilirlik çözümlerine sahip şirkettir.

ReliaSoft sadece güvenilirlik teknikleri üzerine odaklanmış dünya çapında en büyük organizasyondur. ReliaSoft dünya çapında güvenilirlik tekniği yazılımın, eğitimin, danışmanlığın ve güvenliği karşılamak için verilen ilgili hizmetlerin, ürün üreticilerinin kalite ihtiyaçlarının ve bakım organizasyonlarının öncü lider tedarikçisidir.

ReliaSoft güvenilirlik tekniği endüstrisi genelinde terfi ettirme etkenliği ve yenilik adına yetki verme hakkına sahip uzmanları ile dünya çapında görev vermektedir.